Nakliye Kiralık VinçlerYılmaz Vinç olarak, Merter da verdiğimiz kiralık vinç hizmetinde, işletmeler ve fabrikalar için özel Merter vinçli makine montajı ve vinçli kamyonlarla nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yeni taşınan işletmeler için çözüm üretmeye devam eden Yılmaz Vinç Türkiye’nin heryerinden İstanbul Merter a Vinçli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Ehliyetli vinç operatörlerimizin deneyimiyle birlikte Merter da yer alan işletmeniz için  ağı tonajlı Makine ve diğer eşyalarınız için Merter Kiralık vinçle taşıma , montaj hzmetleri verilmektedir. Bazı özel durumlarda işletmelerin yada fabrikaların  nakliye , taşıma  ve makine montajı esnasında birden fazla vince ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda Merter Vinç Kiralama hizmeti veren Yılmaz Vinç Tek fiyat politikasıyla ihtiyacınız kadar vinç , kamyon hatta tırları devreye sokarak, bütün işlerinizi tek firmadan tek fiyat politikasıyla yaptırabilirsiniz.

 Kiralık Vinç

Merter Vinçli Makine Montajı

0212 426 00 00

Merter Kiralık Vinç

Merter Vinçli Nakliyat hizmetleri için hemen şimdi bizi arayak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Merter araç parkurunda yer alan ağır tonajlı hidrolik vinçlerin kiralama şartları hakkında bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Yeni kurulmakta olan fabrikalar için Merter Vinçli makine montajı için doğru yerdesiniz. Merter Vinçli makine monatajı için bizi arayak bilgi edinerek size özel fiyatı alabilirsiniz.