İşletmemiz Merter sakinleri için verdiği Merter Kiralık Vinç hizmetinde her amaca uygun yüksek performans sunan araçlı vinçleriyle haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ağır tonajlı yük kaldırma , indirme ve montaj hizmetlerinin yanısıra Merter Vinçli Nakliye hizmetide sunmaktadır. İşletmemiz kurumsal olarak çalışmakta olup iş güvenliği esaslarını tanıyarak vinçli araçlarını düzenli olarak bakımlarını yaptırarark yeni vinç modelleriyle çalışmaktadır.

Merter Araç Üstü Vinçli Kamyon Kiralama

Araçlı vinç olarak kamyonlu vinçler, sektörde en çok tercih edilen mobil vinçler arasında yer almaktadır. Merter Kamyonlu Vinç Kiralama hizmetinde sepetli ve diğer hidrolik araç üstü vinçler yer almaktadır. Kurumsal olarak çalışmakta olan şirketimiz devamlı olarak temiz ve yeni model vinçlerle çalışılmaktadır.
Merter Uzman Kiralık Vinç
İstanbul genelinde verdiğimiz kiralama hizmetinde müşteri memnuniyeti esaslı çalışıp en cazip fiyatla Merter Vinç Kiralama hizmetini sunmaktayız. Bir çok amaçla şahıslar ve kurumlar tarafından kiralanan araçlı vinçler Merter Vinçli Makina Montajı , Merter Vinçli Makine Nakliyatı gibi amaçlarla kiralanmaktadır.  Vinçli Makine montaj ve nakliye hizmetleri arasında , tekstil makineleri, örgü ve nakış makineleri, ağır tonajlı presler, enjeksiyon makineleri, çorap makineleri gibi büyük ölçülerdeki makineler yer almaktadır. Bu konuda tüm hassasiyetiyle çalışan ekibimiz profeysonel hizmet sunmaktadır. Bu amaçların yanı sıra Merter Vinçli Trafo Montajı , Merter Vinçli Jenaratör Taşıma ve montaj da diğer sayabileceğimiz hizmetler arasında yer alabilmektedir.
Merter vinçli kurtarma hizmeti

Ağır Tonajlı İndirme ve Bindirme Merter Vinç Servisi

Nakliye hizmetlerinde İstanbul dışına ve İstanbul Dışından İstanbul içine de hizmet verilebilmektedir. Tek fiyat politikamızla nakliye işlemleri sırasında birden fazla kullanılan kamyon, vinçlere tek fiyat ödeyerek Merter Fabrika Nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Aydınlatma direklerinin montajı , dış cephe giydirme ve boyama işlemleri esnasında kullanılmak için firmamız tarafından Merter Kiralık Sepetli Vinç hizmeti de verilmektedir. Sepetli Vinçli araçlarımızla daha çok montaj işlemlerinde kullanılmaktadır. Vinçlerimizin uzanacağı maksimum yükseklik 70 Metre olup güven içinde 70 metre ye kadar olan yüksekliklere deneyimli vinç operatörlerimizle ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinde yaptığınız aramalarda bizi Merter Sepetli Vinç  ve Merter Kiralık Platform kelimelerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Unutmayın Sepetli Vinçlerin diğer adıda platformdur.
Merter viçli nakliye

Merter Vinçli Kurtarma Hizmetleri

Kurtarma işlemlerinde sıklıkla kullanılmakta olan Vinçli araçlar zor durumda kalan kamyon, araba, tekne gibi ağır tonajlı eşyalar içinde kiralanabilmektedir. Merter Vinçli Kurtarma , Merter Araçlı Vinç kiralama hizmetleri için aşağıda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

  • Merter Araçlı Vinç Kurtarma

  • Merter Kiralık Sepetli Vinç

  • Merter Kiralık Platform

  • Merter Vinçli Trafo Montajı

  • Merter Vinçli Makine Montajı

  • Merter Vinç