Merter Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Merter ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Merter Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Merter Operatörlü Vinç Kiralama
  • Merter Mobil Vinç Kiralama
  • Merter Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Merter Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Merter Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Merter Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Merter Vinçli Nakliye – Merter Kamyonlu Vinç

Firmamız Merter da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Merter vinçli stand kurulum, Merter Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Merter Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Merter Kiralık Sepetli Vinç

Merter kiralik vinçMerter Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Merter Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Merter kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Merter Sepetli Vinç Kiralama servisi, Merter da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Merter Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Merter da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.